Commissies

Gezinskamp commissie

1. Patty van der Werf
2. Raymon van Dijk
3. Stefan van der Werf
4. Rick Gorissen
5. Ria Nobel
6. Lianne Nobel
7. Pascal van Dijk
8. Henk Rijkenhuizen
9. Stefanie Slappendel
10. Rene van Dijk
11. Cindy Breedijk
12. Naomi Sturkenboom
13. Nicoline Hendriks

gezinskamp@scoutingreeuwijk.nl

Zomerkamp commissie

1. Lieke Groenendijk
2. Raymon van Dijk
3. Stefan van de Werf
4. Anita van Tol
5. Daisy de Jong
6. Menno de Jong
7. Jos Dorresteijn

zomerkamp@scoutingreeuwijk.nl

Leidingweekend commissie

1. Rick van Noort
2. René van Dijk
3. Mark van Dijk
4. Kevin van Zoest
5. Ichelle Smit
6. Anna Verlaan
7. Anouk Groenendijk
8. Michael Vergeer

leidingweekend@scoutingreeuwijk.nl

Leden en Leiding commissie

1. Marlies Vergeer
2. Marleen van Leeuwen
3. Lieke Groenendijk
4. Iris van Roon
5. Adri van Veen
6. Stefan Slappendel
7. Rene Groenendijk
8. Anouk Groenendijk
9. Mariska Snel

Maai –coördinatie van ’t Weiland

  1. René Groenendijk

Gebouwen/Materialen Commissie

1. Joop Droog
2. Stefan van de Werf
3. Ria Nobel
4. Lianne Nobel
5. Ronnie Dorresteijn
6. Rick Gorrissen
7. Mariska Snel
8. Marieke de Wit
9. Joost van Zoest
10. René van Dijk
11. Levi de Hoog
12. Tessa Snoeck
13. Quinty van der Weide
14. Stefanie Slappendel
15. Daisy de Jong

beheer@scoutingreeuwijk.nl

Sponsoracties 

1. Daan van Leeuwen
2. Rudolf Vergeer
3. René Groenendijk
4. Jos Dorresteijn
5. Nicoline Hendriks
6. Timo Sluijs

Activiteiten commissie

1. Marlies Vergeer
2. Madeline Geenen
3. Iris van Roon
4. Angelique Verweij
5. William Olsthoorn
6. Iris Blonk
7. Daisy de Jong
8. Anita van Tol
9. Patrick van Zoest
10. Marlies van Tol
11. Lisan van Noort
12. Stefanie Slappendel
13. Quinty van de Weide
14. Danique van der Werf
15. Sarah van Amerom
16. Bente Struik
17. Anne Wetzer

Oud papier commissie

1. Stefan van der Werf
2. René Groenendijk
3. Raymon van Dijk
4. Jos Dorresteijn
5. Robin de Jong
6. Menno de Jong

oudpapier@scoutingreeuwijk.nl

PR/Website commissie

1. Daan van Leeuwen
2. Laura van Delft
3. Carola de Wit
4. Mayke Stolwijk
5. Stefan Slappendel
6. Angelique Verweij
7. Patricia Spa
8. Ilse de Jong
9. Raimo Drost
10. Timo Sluijs

pr@scoutingreeuwijk.nl

Praktijkbegeleiders 

Team 1:
Anouk Groenendijk
Marlies Vergeer
Team 2:
Daan van Leeuwen
Marleen van Leeuwen
Team 3:
Stefanie Slappendel
Stefan Slappendel
Team 4:
Lieke Groenendijk
René Groenendijk
Team 5:
Rene van Dijk
Adri van Veen

praktijkbegeleiders@scoutingreeuwijk.nl

Verhuur clubgebouw “de Driehoek” 

  1. Lianne Nobel
  2. Ria Nobel

verhuur.driehoek@scoutingreeuwijk.nl

Verhuur clubgebouw “de Opkomst”

  1. Stefanie Slappendel
  2. Daisy de Jong

verhuur.opkomst@scoutingreeuwijk.nl

Bruisend Reeuwijk

1. René van Dijk
2. Rick van Noort
3. Danny Reijn
4. Anne Hameete
5. Sanne de Jong
6. Lisan van Noort
7. Angela de Wit
8. Raymon van Dijk
9. Derek Verdonk
10. Hans van Dijk
11. Dennis den Hartog
12. Vera van der Waaij
13. Angie van de Wijngaard
14. Patricia Spa
15. Daphne Smit
16. Silke Struik

bruisend@scoutingreeuwijk.nl