Meteen naar de inhoud

60 jarig bestaan Scouting Reeuwijk

  • door

In 2005 bestond Scouting Reeuwijk 60 jaar. Dat kan je natuurlijk niet zomaar voorbij laten gaan. Op 4 september is het 60 jarig bestaan dan ook uitbundig gevierd. Alle leden en oud leden en vrijwilligers waren zoveel mogelijk persoonlijk uitgenodigd. Maar ook de overige inwoners van het dorp waren welkom. In de grote zaal van de opkomst was een Museum ingericht en in de kleine zaal was koffie en fris te halen. Op het buitenterrein konden de kinderen spelletjes doen. Later in de middag werd de barbecue aangestoken en was er voor iedereen nog wat te eten. Mede door het prachtige weer werd het een geslaagde dag

Bekijk de foto’s van het 60 jarig bestaan

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *