Commissies

Gezinskamp commissie

1. Patty van der Werf
2. Raymon van Dijk
3. Stefan van der Werf
4. Ria Nobel
5. Lianne Nobel
6. Jacueline van den Berg
7. Henk Rijkenhuizen
8. Rene van Dijk
9. Michiel van Maaren
10. Wiro van de Werf
11. Nicoline Hendriks

[email protected]

Zomerkamp commissie

1. Lieke Groenendijk
2. Raymon van Dijk
3. Stefan van de Werf
4. Anita van Tol
5. Daisy de Jong
6. Menno de Jong
7. Jos Dorresteijn

[email protected]

Leidingweekend commissie

1. Rick van Noort
2. René van Dijk
3. Mark van Dijk
4. Kevin van Zoest
5. Ichelle Smit
6. Anna Verlaan
7. Anouk Groenendijk
8. Michael Vergeer

[email protected]

Leden en Leiding commissie

1. Marlies Vergeer
2. Marleen van Leeuwen
3. Lieke Groenendijk
4. Iris van Roon
5. Adri van Veen
6. Stefan Slappendel
7. Rene Groenendijk
8. Anouk Groenendijk
9. Mariska Snel

Maai –coördinatie van ’t Weiland

  1. René Groenendijk

Gebouwen/Materialen Commissie

1. Karel markus
2. Joop Droog
3. Stefan van de Werf
4. Ria Nobel
5. Lianne Nobel
6. Ronnie Dorresteijn
7. Rick Gorrissen
8. Mariska Snel
9. Marieke de Wit
10. Joost van Zoest
11. René van Dijk
12. Levi de Hoog
13. Tessa Snoeck
14. Quinty van der Weide
15. Stefanie Slappendel
16. Daisy de Jong

[email protected]

Sponsoracties 

1. Daan van Leeuwen
2. Rudolf Vergeer
3. René Groenendijk
4. Jos Dorresteijn
5. Nicoline Hendriks
6. Timo Sluijs

Activiteiten commissie

1. Marlies Vergeer
2. Madeline Geenen
3. Iris van Roon
4. Angelique Verweij
5. William Olsthoorn
6. Iris Blonk
7. Daisy de Jong
8. Anita van Tol
9. Patrick van Zoest
10. Marlies van Tol
11. Lisan van Noort
12. Stefanie Slappendel
13. Quinty van de Weide
14. Danique van der Werf
15. Sarah van Amerom
16. Anne Wetzer

Oud papier commissie

1. Stefan van der Werf
2. René Groenendijk
3. Raymon van Dijk
4. Jos Dorresteijn
5. Menno de Jong

[email protected]

PR/Website commissie

1. Daan van Leeuwen
2. Laura van Delft
3. Carola de Wit
4. Mayke Stolwijk
5. Stefan Slappendel
6. Angelique Verweij
7. Patricia Spa
8. Ilse de Jong
9. Raimo Drost
10. Timo Sluijs
11. Maxime Linsen
12. Yvonne Huisman

[email protected]

Praktijkbegeleiders 

Team 1:
Anouk Groenendijk
Marlies Vergeer
Team 2:
Daan van Leeuwen
Marleen van Leeuwen
Team 3:
Stefanie Slappendel
Stefan Slappendel
Team 4:
Lieke Groenendijk
René Groenendijk
Team 5:
Rene van Dijk
Adri van Veen

[email protected]

Verhuur clubgebouw “de Driehoek” 

  1. Lianne Nobel
  2. Ria Nobel

[email protected]

Verhuur clubgebouw “de Opkomst”

  1. Stefanie Slappendel
  2. Daisy de Jong

[email protected]