Meteen naar de inhoud

Commissies

Gezinskamp commissie
1. Patty van der Werf
2. Ria Nobel
3. Lianne Nobel
4. Stefan van der Werf
5. Jacqueline van den Berg
6. Henk Rijkenhuizen
7. Nicoline Hendriks
8. Rene van Dijk
9. Beatrix Slappendel
10. Wiro van de Werf
11. Beatrix Slappendel
12. Gert Jan Slappendel
[email protected]

Zomerkamp commissie
1. Lieke Groenendijk
2. Raymon van Dijk
3. Stefan van de Werf
4. Anita van Tol
5. Daisy de Jong
6. Menno de Jong
7. Jos Dorresteijn
[email protected]

Leidingweekend commissie
1. Rick van Noort
2. René van Dijk
3. Michael Vergeer
4. Kevin van Zoest
5. Ichelle Smit
6. Anna Verlaan
7. Anouk Groenendijk
[email protected]

Klus-Team
1. Joop Droog
2. Rene Groenendijk
3. Cor van Leeuwen
4. Kees Verlaan

Gebouwen/Materialen Commissie
1. Karel Markus
2. Joop Droog
3. Stefan van de Werf
4. Ria Nobel
5. Lianne Nobel
6. Ronnie Dorresteijn
7. Daisy de Jong
8. Mariska Snel
9. Marieke de Wit
10. Stefanie Slappendel
11. René van Dijk
12. Levi de Hoog
13. Tessa Snoeck
14. Quinty van der Weide
[email protected]

Sponsoracties
1. Daan van Leeuwen
2. Rudolf Vergeer
3. René Groenendijk
4. Jos Dorresteijn
5. Nicoline Hendriks
[email protected]

Activiteiten commissie
1. Marlies Vergeer
2. Madeline Geenen
3. Iris van Roon
4. Angelique Verweij
5. William Olsthoorn
6. Iris Blonk
7. Daisy de Jong
8. Anita van Tol
9. Patrick van Zoest
10. Marlies van Tol
11. Lisan van Noort
12. Stefanie Slappendel
13. Quinty van de Weide
14. Danique van der Werf
15. Sarah van Amerom
16. Anne Wetzer
[email protected]l

Oud papier commissie
1. Stefan van der Werf
2. René Groenendijk
3. Raymon van Dijk
4. Jos Dorresteijn
5. Menno de Jong
[email protected]

PR/Website commissie
1. Daan van Leeuwen
2. Laura van Delft
3. Carola de Wit
4. Mayke Stolwijk
5. Stefan Slappendel
6. Angelique Verweij
7. Patricia Spa
8. Ilse de Jong
9. Raimo Drost
10. Maxime Linsen
11. Yvonne Huisman
[email protected]

Praktijkbegeleiders (Leden en Leiding commissie)
Team 1:
Anne Hameete
Ichelle Smit
Team 2:
Anouk Groenendijk
Anne Verlaan
Team 3:
Carola de Wit
Daisy de Jong
Team 4:
Lieke Groenendijk
René Groenendijk
Team 5:
Rene van Dijk
Adri van Veen
Team 6:
Daan van Leeuwen
Pascal van Dijk
Coordinator:
Marlies Vergeer
[email protected]
[email protected]

Verhuur clubgebouw “de Driehoek”
1. Lianne Nobel
2. Ria Nobel
[email protected]

Verhuur clubgebouw “de Opkomst”
1. Stefanie Slappendel
2. Daisy de Jong
[email protected]