Meteen naar de inhoud

Waterspektakel 2001

  • door
  Elk jaar is er in augustus, in Reeuwijk Brug, het waterspektakel

In 2001 hebben we een zeer zonnig waterspektakel mogen beleven.

We hadden ook dit jaar, zoals altijd, de eerste kraam op de jaarmarkt samen met een weer een leuk waterspel

 

Dit jaar konden de kinderen in de kraam volop cake versieren (en natuurlijk eten), om vervolgens aan het verfrissende waterspel mee te doen.

De bedoeling van het waterspel was, om via drie opblaasbanden heen en weer naar de overkant te gaan. Deze banden waren met een touw aan elkaar verbonden en moesten steeds naar je toe getrokken worden om daarna op de volgende band over te stappen.

En was je als eerste terug, dan kon je een knop indrukken, die er dan voor zorgde dat de tegenstander nat werd gespoten. De meeste deelnemers waren echter al nat voordat de overkant bereikt werd, maar met dit mooie weer was dit een welkome verkoeling.

Het was weer een geslaagde waterspektakeldag!!!

De waterspel-commissie

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *