Meteen naar de inhoud

Scouting Reeuwijk doet mee aan de C1000 actie

  • door

  De C1000 in Reeuwijk heeft een actie waarbij 15 verenigingen geld kunnen sparen voor de club. Eigenlijk sparen de klanten door muntjes die men krijgt bij de boodschappen, aan een club te geven. Hoe meer muntjes per maand voor een vereniging, des te groter is het deel van de te verdelen pot van € 1500,–.
Verder is er voor elke vereniging kans om extra geld te verdienen door een actie te houden op de miereakker, het winkelcentrum waar de C1000 staat.

 
  Scouting Reeuwijk heeft op 1 februari haar actie gehouden. Er werden diverse kunstwerken gepionierd. Aan beide zijde een toegangspoort, een parabool in het midden en langs de boodschappenwagentjes werd een mooi hek gemaakt
Verder werden er poffertjes verkocht voor sponsormuntjes. Het was eigenlijk meer weer voor erwtensoep maar dat wisten we niet van te voren. Het waaide hard en er viel sneeuw. Toch werd de actie verder wel goed ontvangen en was deze zeer geslaagd.  

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *