Meteen naar de inhoud

Werkdag bij de clubhuizen

  • door

Eten tijdens de werkdagOp 25 november zijn er door een groot aantal vrijwilligers weer diverse werkzaamheden verricht bij onze clubhuizen.

Bij de driehoek is gesnoeid, de verlichting is gerepareerd, de goot is  schoongemaakt en nog diverse andere klussen.

Bij de opkomst is er aan het straatwerk gewerkt. Hier is gelijk ook veel "rommel" opgeruimd, die bij de aanleg achter was gebleven. Verder is er buiten gesnoeid. Binnen is er in de berging nog wat extra bergruimte bij gemaakt en in de vergaderruimte is een start gemaakt met de aanleg van een keukenblad/koffietafel

Natuurlijk zijn er weer foto's gemaakt, helaas alleen op Reeuwijk Dorp. Deze zijn hier te zien Maar alle helpers die in Reeuwijk Brug geweest zijn, hebben ook in Reeuwijk Dorp geholpen en staan dus ook op de foto's

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *