Meteen naar de inhoud

Waterspektakel 2007

  • door

Natuurlijk was ook Scouting Reeuwijk weer op het waterspektakel vertegenwoordigd. Er was weer een informatiekraam, de kinderen konden gesminkt worden en raden naar het aantal snoepjes in de 3 grote potten. Paul Grootscholten (6), Amber Akerboom (6) en Mike Perdijk (8) hebben deze gewonnen. Wanneer deze nog niet opgehaald zijn, moeten zij contact opnemen met Toine Vermeulen (06 51562352). Verder was er voor de grotere kinderen nog een waterspel. En over de hele markt waren weer vossen "verstopt" Het vinden van deze vossen, leverde voor ieder die mee deed een leuke prijs op. Natuurlijk heeft onze vaste fotograaf René weer een aantal foto’s gemaakt. Die zijn hier te vinden

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *