Meteen naar de inhoud

Kampverhaal 2007 – Senior Gidsen

  • door

Zaterdag 21-07-07
Iedereen stond vanmorgen al vroeg op, om naar de kerk te gaan.
De mis begon al om 8 uur, veel te vroeg dus.
Toen de kerk afgelopen was gingen we fietsen .
Het zou een lange zware tocht worden, maar gelukkig was het mooi weer.
Na iets van 45 km kwamen we als 2e groep aan op het terrein.
We moesten gelijk onze spullen dat hele pokken-end mee sjouwen.
Daarna
moesten we ook de palen, tenten, kookkisten en kooktenten halen en op
gaan bouwen. We waren allemaal heel erg moe. Toen we overal klaar mee
waren gingen we eindelijk tomaten of kippensoep eten daarna een broodje
knakworst en een appel, sinaasappel of mandarijn eten. Na het
overheerlijke klaargemaakte eten, werden deze vet hippe boekjes
uitgedeeld om dit soort verhalen in te schrijven. We zijn nu bezig om
onze tent te versieren met disco spullen. En dat was het dan weer voor
nu.
-xxx- de Kerels

Zondag 22-07-07

Heejj allemaal!!
We werden vanmorgen allemaal gewekt door een GEWELDIG liedje. Namelijk C’est la vie! We gingen in onze (kletsnat geregende) keukens eten.
Toen gingen we ons allemaal wassen en opmaken en daarna ff chillen in de tent.
Toen hoorde we opeens Lotte, iris en wat jongens schreeuwen dat lisan er was want zij werd een dag later gebracht. In de middag deden we spelletjes met alle groepen bij elkaar zoals blikgooien, estafette lopen en vuur maken en nog meer. ‘s Avonds gingen we macaroni eten. Bij sommige groepjes duurde het heel lang voordat het eten klaar was. ‘s Middags hadden we een opdracht van de leidings gekregen om met ze 2e een liedje zingen op 4 verschillende manieren bijv. rap, klassiek en nog meer. De liedjes moesten we in de avond opvoeren. Sommige liedjes heel komisch, omdat het hele kinderachtige liedjes waren dat maakt het al leuk. Daarna moesten we allemaal donkere kleren aan gaan doen want we gingen het smokkelspel doen in een bos waar we eigenlijk niet meer in mochten na zonsondergang. We liepen in het bos en zagen opeens een wit lichtje branden dennis liep erop af en toen bleken het de juniorverkenners te zijn dus zij konden het spel niet spelen wel jammer hoor. Toen we met ze alle terug liepen bukte opeens iedereen ze dachten dat ze de boswachter zagen maar dat was niet zo, later zagen we een rood lampje, de leiding. Brenda werd bang want die heeft angst voor rode lampjes. Later zagen we een wit zakje liggen met een raar medaillon erin toen we terug bij het kampterrein waren maakte we het medaillon open en er zat een briefjes in er stond een tekst op maar wel in het Arabisch. Wij (Lisan,Lotte en iris)gingen nog ff bij het kampvuur zitten ze rest ging naar bed
Kusje Lotte,Lisan,Iris en brenda

Maandag 23-07-07
We werden om 9 uur wakker gemaakt we gingen ontbijten.
Daarna gingen we ff make-uppen.
En toen bij het kampvuur zitten daar kwamen we erachter dat dennis bijna kaal was echt grappig maar we wisten niet hoe het kwam waarschijnlijk door het medaillon die we hadden gevonden. In de stad gingen Lisan en Lotte in een Arabische fruitwinkel vragen wat erop het briefje stond wat in het medaillon zat er stond op WIE DIT BEZIT ZAL RAMP TREFFEN. We mochten allemaal tot half 4 shoppen toen we terug kwamen, zeiden ze dat we het ruilspel gingen doen iedereen kwam terug met een bidon. Toen we weer terug bij het kampterrein aan kwamen kregen we allemaal post. Toen later gingen we eten, we aten aardappels hamburgers, doperwten en worteltjes het was best wel lekker. Na het eten gingen we afwassen en toen naar de tent want het regende en we zijn er niet meer uit gekomen.
-xxx-

Dinsdag 24-07-07
Hallo iedereen!!
Vanmorgen werden we ongeveer om 10 uur wakker. We gingen eten toen moesten we onze tenten en keuken opruimen we moesten weer wat gaan maken voor muziek bijv. een sambabal of zo . en dan moest je een muziek verhaal gaan maken dan maakte je een verhaal met je groepje van 3 mensen.
Die dag mochten we ook voor het eerst douchen als je dat wou, Lotte, Lisan en Iris gingen als eerst douchen en daarna volgden er nog een paar. De douches waren klein en de straal ook, het water was ook niet eg lekker warm! Toen iedereen gedoucht had moesten we de instrumenten afmaken en daarna mochten we ff gaan chillen, toen  moesten we een verhaal bij die instrumenten gaan verzinnen en dat ‘s  avonds aan de andere laten zien er zaten best grappige verhalen tussen. Toen iedereen klaar was, kwamen de seniorverkenners eraan en gingen we ff met hun rond het kamp vuur zitten. Daarna ging iedereen maar naar bed.
Woensdag 25-07-2007
We werden om 9.15 gewekt, omdat we de hike gingen lopen.
Toen moesten we allemaal snel gaan eten, haar en make-up doen.
Later kregen we allemaal een fles Cola of Fanta wij dachten dat de leiding zo aardig was om ons wat drinken mee te geven, maar we mochten de Cola/Fanta niet op drinken want als we dat deden dan moesten we nog een rondje lopen.
Om 11 uur vertrok het eerste groepje en daarna elk groepje om het kwartier.
Als je bij de 1e post kwam kreeg je een appel van Dennis.
Bij de 2e post kreeg je wat te drinken van Mariska en Wendy en daarna moesten we weer terug nar het kamp terrein lopen. Toen we terug waren was iedereen z’n tent over hoop gehaald dus gingen we het maar even op ruimen en dan ff bij het kamp vuur zitten en daarna weer naar bed.
-xxx-

Donderdag 26-07-2007
Het was half 11, we werden wakker gemaakt door de radio. Toen we allemaal de tent uitgeslenterd waren zei Dennis dat we nog een half uur hadden om aan te kleden, make-up te doen, te eten en af te wassen, want daarna gingen we naar het zwembad met de sexy-senior-verkenners, junior-verkenners en junior-gidsen. Het zwembad was best saai op zich, maar met de jongens was het best gezellig.
De senior verkenners werden bijna uit het zwembad gestuurd want ze deden allemaal dingen die niet mochten, maar dat was wel grappig! Toen gingen wij maar weg en even later waren de senior verkenners eruit gestuurd :-p Toen we terug ware hebben we nog f gechillt en voor de rest ook niet egt meer iets.
 Vrijdag 27-07-2007
We werden ergens halverwege de dag wakker en gingen onze tenten en de rest van het kampterrein op ruimen want we zouden s’ avonds met z’n alle in de grote tent slapen.En we gingen ook nog even dingen verzinnen en oefenen voor de bonte avond. Bijna iedereen deed een quiz. Ook werden er liedjes over de leiding gezongen. Maar dat was wel grappig. Toen we klaar waren s’ avonds met de bonte avond gingen we bij de jongens rond het kamp vuur zitten .
Toen gingen we het grote dating spel doen Ashley aan de ene kant en Debra , Lotte en Femke aan de andere kant . Toen moest Ashley alle maal vragen aan de meiden stellen en een paar weg sturen. Uiteindelijk bleef Debra over dat vond ze niet egt leuk.
Daarna gingen we dat nog een paar keer doen alleen dan met andere mensen.
Toen ging Hans liedjes zingen ( sommigen vonden het niet om aan te horen ).
Maar het was wel gezellig later lagen we in de tent en toen kwamen er ineens allemaal leiding door de tent heen lopen Lisan, Femke, Lotte, Anna en Iris vonden dat helemaal grappig, maar de andere niet want die wilden allemaal slapen.
Na een kwartiertje lag zo’n beetje iedereen te slapen en was het weer helemaal rustig ook buiten de tent.
-xxxxxxxxxxxx-

Zaterdag 28-07-2007
We moesten vroeg opstaan want vandaag mochten we weer terug naar Reeuwijk!
Toen gingen we alles opruimen en naar voor brengen.
En toen eindelijk mochten we gaan fietsen terwijl we al doodop waren.
Maar gelukkig haalde we Reeuwijk nog net aan. Gelukkig dit keer niet verkeerd gefietst. Alle mama’s en papa’s stonden al te wachten.
Toen alle spullen pakken en lekker naar huis om een warm bad te nemen en wat hadden we allemaal de computer en de tv gemist.
Maar het kamp was ook weer helemaal te gek!!
-xxxx-

Groetjes van de Senior-Gidsen en leiding

image001.jpg

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *