Meteen naar de inhoud

Foto’s zomerkamp 2008

Hierbij de eerste foto’s van het zomerkamp.
Met het opbouwen, hebben de groepen het goed getroffen. Weinig tot geen regen met het opzetten van de tenten en de keukens. Pas in de avond viel er een echte bui maar ook deze duurde gelukkig maar kort.
Voor de kabouters liep de heenreis niet helemaal voorspoedig. Na een gezellig bezoek aan het zwembad was er een stroomstoring bij de treinen. Dit zorgde er voor dat de kabouters niet op de geplande 20:00 in het clubhuis waren maar pas om 22:30. Verder vermaakt iedereen zich prima. En zoals gezegd hier de eerste foto’s. Een map met foto’s van de vrijdag. het brengen en laden van de spullen. Een map van de zaterdag. De reis van de vrachtwagen, het lossen van de spullen, het opbouwen van het kampterrein en de opbouw van het decor bij de kabouters. De 3de map bevat nog een paar foto’s van de kabouters op zondag.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *