Meteen naar de inhoud

Zomerkamp 2009

  • door

Het is nog november 2008, maar bij Scouting Reeuwijk zijn we al weer druk bezig met het zomerkamp 2009 . Het zomerkamp valt dit jaar van 11 t/m 18 juli. De inschrijfformulieren komen binnenkort naar de leden maar de datum kunt u vast in uw agenda schrijven.
Waar gaan we dit jaar naartoe, ook dat is al bekend.
De kamperende groepen gaan naar Lierop. Hier zijn we al eerder geweest. Het is een mooi ruim terrein en er staan wat minder bomen dan 5 jaar geleden. Dit komt doordat staatsbosbeheer een nieuwe manier heeft van bomenkap en onderhoud: Dennebomen kappen zodat er meer ruimte is voor loofbomen maar deze wilden nog niet echt hard groeien. Maar zeker genoeg ruimte voor onze tenten. Kijk anders zelf maar eens op deze foto’s van het terrein in Lierop

We hebben de Gebergten 1,2,3 en 4 geboekt voor de genoemde data in 2009 (zie kaartje)

De Kabouters gaan in een clubhuis van Scouting Deurne. Zij hebben het Scoutcentrum “De muggenhof” gehuurd. Wanneer je meer wilt weten over dit clubhuis, kijk dan op de website van Scouting Deurne waarop meer informatie te vinden is

Ondanks dat de boekingen gedaan zijn, kunnen de postadressen nog wijzigen maar voorlopig zijn dit:

Voor Lierop, de Kamperende groepen
Broekkant 4
5715 PR
Lierop (Someren) 
Voor de kabouters
Scoutcentrum “De Muggenhof”
Albert Schweitzerstraat 38
5751 ME
DEURNE

Zo gauw de borgbrief beschikbaar is, zullen we die ook op de site ter download zetten

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *