Meteen naar de inhoud

Fris en vol mogelijkheden het nieuwe jaar in!

  • door

Het is enigszins op te merken, maar een nieuwsberichtje kan natuurlijk nooit kwaad 😉
We hebben een nieuwe website! Een groot deel van de inhoud is overgezet vanaf het oude systeem, maar er zijn een groot aantal verbeteringen meegekomen met het nieuwe. Naast de frisse layout, hebben we nu een slideshow, een beter fotosysteem, overzichtelijke speltakpagina’s en nog een aantal dingen die je vanzelf tegen gaat komen!

Op het moment van schrijven staan er alleen nog foto’s van de Welpen in de slideshow, maar we gaan ervoor zorgen dat hier zo snel mogelijk de leukste foto’s van Scouting Reeuwijk in te vinden zijn.

De speltakpagina’s zijn ook nog niet allemaal up-to-date. In het nieuwe systeem kunnen de leiding van de speltakken deze informatie zelf makkelijk aanpassen! In de groepsraad van februari, word het nieuwe systeem aan de leiding gepresenteerd. Na die tijd zal het veel makkelijker zijn om alles netjes bij te houden.

Genoeg tekst voor vandaag.
Als je opmerkingen of ideeen hebt, e-mail dan even naar [email protected]!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *