Meteen naar de inhoud

Leidingweekend 2009!

Leidingweekend 2009 komt eraan!
Elk jaar word weer gezegd dat het vorige jaar overtroffen gaat worden. Wij houden niet zo van dat opschepperige gedoe. Het word weer lachen!

Leidingweekend vind dit jaar plaats op vrijdag 15, zaterdag 16 en zondag 17 mei 2009. Op de 15e (vrijdag) zijn jullie allemaal van harte welkom om 20:30. We zullen onze slaapzakjes en matjes neerleggen in Geldrop, ongeveer 15 min rijden van het terrein van zomerkamp 2009. Op zondag na de middag is het hele festijn weer afgelopen en mogen jullie weer lekker thuis in je eigen bedje.

We vragen jullie om je direct in te schrijven, zodat we voorbereidingen kunnen treffen die met aantallen te maken hebben.. etc. Het inschrijfgeld is 25 euro en de totaal verwachte kosten zijn +/- 60 euro (excl. het uitgaan).

Als je bent ingeschreven ontvang je de rest van de informatie via de e-mail.

Doei!
Pascal, Danny, René en Joppe

Inschrijven is niet meer mogelijk

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *