Meteen naar de inhoud

Jeugd AvondVierDaagse 2009

De Avondvierdaagse is voorbij, maar klik hier voor de foto’s!

12 tot en met 15 mei is het zo ver, de kabouters en welpen gaan 4 avonden 5 km wandelen met de jeugd avond vierdaagse in Gouda.
Totaal lopen er 62 kinderen mee van Scouting Reeuwijk.
Dit jaar is het de 50ste keer dat de avondvierdaagse in Gouda gelopen word. En de organisatie pakt dit groots aan met de intocht op vrijdag 15 mei.
Het is leuk om dan de kabouters en welpen in te komen halen op de grote markt in gouda. Een andere avond mag er natuurlijk ook aangemoedigd worden door ouders, opa’s, oma’s, broertjes, zusjes, buurman, buurvrouw, oom, tante enz.

www.javdgouda.nl

Lees verder voor de Route

Route 50e JeugdAvondVierdaagse 2009

Dinsdag 12 mei
Start: 18.30 uur

Klein Amerika, rechtsaf Dijkstraat, linksaf IJssellaan, linksaf Karnemelksloot, brug over rechtdoor Eerste Kade, linksaf Noothoven van Goorstraat, rechtsaf tunnel, van Henegouwenstraat, linksaf graaf Florisweg, rechtsaf Graaf van Bloisstraat, rechtsaf v.Oldenbarneveltstraat, linksaf J.van Beaumontstraat via brug linksom park door, oversteken Thorbeckelaan, rechtdoor S.Lohmansingel, linksaf via Schermerhornpad richting Omlooppad, rechtsaf Bloemendaalseweg, linksaf brug over bij Livingstoneschool, oversteken Livingstonelaan, rechtdoor Mercatorsingel, linksaf bij zebrapad oversteken, W.Barentszlaan, linksaf A.Tasmanlaan, rechtsaf via Bleulandpad en park Atlantis richting Büchnerweg, oversteken richting Bleulandweg, oversteken Bleulandweg, rechtsaf Ronsseweg blijven volgen tot aan het einde, rechtsaf Hazenpad, Burgemeester Jamessingel oversteken, linksaf Burgemeester Jamessingel, rechtsaf Spoorstraat, rechtsaf Spoorlaan, rechtsaf Noothoven van Goorstraat, rechtsaf Eerste Kade, brug over, linksaf Karnemelksloot, rechtsaf IJssellaan, rechtsaf via Dijkstraat naar finish Klein Amerika.

Woensdag 13 mei
Start: 18.30 uur

Klein America, rechtsaf Dijkstraat, linksaf IJssellaan, rechtsaf Karnemelksloot, rechtdoor oversteken bij verkeerslicht, linksaf Zuiderlijke Zwarteweg, rechtsaf Tristanstraat, linksaf rechter stoep Isoldestraat, rechtdoor Dijkgraafslag, rechtsaf Baljuwslag, linksaf Drossaardslag, linksaf Heemraadslag, rechtsaf Driewegplein, rechtsaf Sluismeesterslag, linksaf Rentmeesterslag, linksaf Waarsmanslag, rechtsaf Molenmeesterslag, linksaf linker voetpad volgen over de brug, linksaf Bodegraafsestraatweg, bij verkeerslicht oversteken richting Wibautstraat, linksaf Troelstralaan, R.Beerenbroucklaan, na oversteek rechtsaf W. de Zwijgersingel, linksaf Savelberghof, linksaf Dillenburgsingel, brug over en rechtdoor G. Adolfstraat, rechtsaf J. van Stolbergstraat, rechtsaf Willem en Marialaan, Graaf Florisweg oversteken naar Gr.Beatrixstraat, rechtsaf Hovenierskade, rechtdoor via tunnel naar Derde Kade, rechtsaf Bellamystraat, linksaf S.Munckerstraat, rechtsaf Karnemelksloot, linksaf brug over, linksaf Karnemelksloot, rechtsaf IJssellaan, rechtsaf via Dijkstraat naar finish Klein Amerika.

Donderdag 14 mei
Start: 18.30 uur
Klein America, rechtsaf Dijkstraat, linksaf IJssellaan, rechtsaf Karnemelksloot, oversteken, rechtdoor Voorwillenseweg, rechtsaf Middenmolenlaan, rechtsaf Baliemolenerf, brug over, rechtsaf Goverwellepad, linksaf Jaap Edenlaan blijven volgen tot aan Estafetteweg, oversteken richting Sportlaan, hier op de rechter stoep lopen, rechtsaf Bernadottelaan, linksaf Von Suttnerstraat, Bothastraat, de La Reylaan, rechtsaf van Itersonlaan, rechtsaf Burg. Martenssingel, linksaf Zoutmanstraat, linksaf Coornhertstraat rechtsaf IJssellaan, linksaf via Dijkstraat naar finish Klein Amerika

Vrijdag 15 mei
Start: 18.30 uur
Start: Klein America, rechtsaf Dijkstraat, rechtsaf IJssellaan, rechtsaf Burg. Martensstraat, rechtdoor Doelenstraat, Walestraat, Noodgodsstraat, Kuiperstraat, Houtenstraat, rechtsaf Vest, linksaf brug over, linksaf Turfsingel, rechtsaf Singelstraat, J. Philipsweg, linksaf Bosweg, rechtsaf R.Visscherstraat, rechtsaf C. Huygensstraat, rechtsaf G. Leeustraat, linksaf Walvisstraat, rechtsaf Snoystraat, linksaf Prins Hendrikstraat, rechsaf Bolwerk, rechtsaf Hoge Gouwe, rechtsaf Nonnenwater, linksaf de Raam
Intocht

Route intocht, start 19.30 uur vanaf de Raam.
A. Bakstraat, rechtsaf Hoge Gouwe, linksaf Wijdstraat, rechtsaf Markt, linksaf voor de trappen van het stadhuis langs de Markt rond, langs de waag via Korte Tiendeweg naar Lange Tiendeweg, oversteken Fluwelensingel, via Karnemelksloot naar finish Klein Amerika

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *