Meteen naar de inhoud

Sinterklaas avond Junior Verkenners

  • door

Afgelopen maandag 7 december hebben wij een sinterklaas (surprise) avond gehouden. Helaas was het voor ons een week opgeschoven in verband met het verkopen van speculaas. Buiten het feit dat sinterklaas ons land al verlaten had was hij toch bereid geweest de surprises tijdelijk op te slaan in het club gebouw. De surprises werden door middel van het ‘’grote surprise spel’’ verdeeld. Het spel bleef tot de laatste worp met de grote dobbelsteen vol van spanning en sensatie, want iedereen wilde toch wel het mooiste cadeau mee naar huis nemen. Na dat alle cadeaus verdeelt waren konden we met het uitpakken beginnen, al voor het prachtige bijgevoegde gedicht was voorgelezen. Gelukkig heeft de sint gevoel voor smaak en wist daardoor vele lachende gezichten tevoorschijn te toveren. Wij willen daarom de sint nogmaals vriendelijk bedanken voor de leuke avond. Groeten van de junior verkenners en sint tot volgend jaar!

Klik hier voor de foto’s!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *