Meteen naar de inhoud

Nieuw hek bij de Opkomst

Nu Werken aan het hek in de sneeuwde wijk Reesveld klaar is en alle bewoners in de huizen trekken, is het voor Scouting Reeuwijk tijd om het definitieve hek te plaatsen. Er heeft eerst al een tijdelijk (bouw)hek gestaan maar dat is nu vervangen door een nieuw, onderheid hek. Door de weersomstandigheden is niet alles klaar. Tijdens de eerste werkzaamheden zat het weer erg tegen. Op 28 november zijn de palen geslagen, bekisting gemaakt en beton gestort. Dit alles onder zeer slechte weersomstandigheden. Het regende, waaide en het was koud. Maar het is gelukt, de fundering was klaar.
Op 22 december is het hek geplaatst. Maar nu lag er al sneeuw, waardoor de stelconplaten nog niet terug gelegd konden worden. Maar het hek is af te sluiten. De sleutel is hetzelfde als van het oude hek dus aan iedereen wel het verzoek om ook dit hek netjes af te sluiten bij het verlaten van het terrein.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *