Meteen naar de inhoud

Berichtje van de Sherrows

Nu het kamp komt steeds dichterbij komt , en het sherrow kamp toch het kamp der kampen is, laten de leidings hun lieve kinderen niet onvoorbereid in de Duitse wildernis aan modderen.
Zo zijn we een maand voor de vertrek begonnen met de voorbereidingen. Aller eerst is het belangrijk dat de sherrows een goede conditie hebben! Dit hebben we getraind in bodegraven bij green health! En wat denk je? Wat hebben de sherrows een ijzersterk doorzettingsvermogen!!!
helemaal top!!! Wij schatten de overlevingskans van dit enerverend en fysiek zwaar kamp voor de sherrows toch op 100%.
De week erop hebben we gekeken hoe het met de dansvaardigheid zit van deze stoere sherrows. En wederom stonden de leidings helemaal verbaasd. We hebben de quickstep en tja tja tja gedanst en ze dansten de leidings eruit!!!
En nu op naar de kampmis… waar de sherrows hun muzikale talenten gaan laten zien!!!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *