Meteen naar de inhoud

Bob stopt! Nu echt…!

  • door

Bob heeft wel vaker aangegeven dat hij ging stoppen, maar hij verzon elke keer wel weer een reden om de sherrows niet in de steek te hoeven laten. Maar nu na 17 jaar trouwe leiding te zijn geweest is het toch zover:

 Bob stopt!

Nu mag dit natuurlijk niet stilletjes voorbij gaan dachten Niels Bitter, Claudia van Schie, Gonnie Dorresteijn en Madeline Geenen. Zij zijn rond de tafel gaan zitten en hebben alle oud-sherrows en oud- medeleidingen opgezocht en uitgenodigd voor een verrassingsreunie. 240 uitnodigingen zijn de deur uitgegaan!

8 januari was het dan zover, in een ontzettend mooi versierd clubgebouw werd bob, met een smoes meegenomen, verrast door al deze mensen.Overdonderd maar positief verrast hoorde Bob oude verhalen aan genoot zichtbaar.

Na de geweldige speech van Rene Groenendijk heeft iedereen een heerlijk hapje gegeten van de kookkunsten van Pascal Vergeer.

Iedereen vermaakte zich met de foto’s aan de wand die terug gingen tot Bob verkenner was, tot en met 2010. Bob zijn laatste jaar.

 Het was reuze gezellig, net zoals elke draai-avonden en sherrowkampen met Bob als leiding.

 

Bob bedankt namens iedereen!!!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *