Meteen naar de inhoud

Jantje Beton Collecte

Samen met RVC’33 en de Kastanjuno groep hebben we dit jaar weer de Jantje Beton Collecte gelopen. Met deze Collecte hebben wij in onze straten toch wel ‘n record bedrag opgehaald van meer dan 800 euro wat er op neer komt dat wij ongeveer 400 euro in onze eigen clubkas krijgen terug gestort van Jantje Beton.
Mijn dank gaat daarom vooral uit naar de helpende groepen. Kabouters Brug, Welpen Brug en de Senior Gidsen.
Aan de andere groepen zou ik willen vragen om volgend jaar echt te helpen, want we hebben nu niet alle straten kunnen lopen die wij mochten lopen. (en ik vind het persoonlijk toch n mooie opbrengst die er bijvoorbeeld voor zou kunnen zorgen dat het kampgeld niet omhoog hoeft)

Met vriendelijke groeten Nicoline

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *