Meteen naar de inhoud

Scouting neemt speelgoed in ontvangst

Maandag 27 juni werden wij (Scouting Reeuwijk) samen met de organisatie van de vakantiespelen verwacht bij Wethouder Verkleij op het Gemeentehuis van Bodegraven-Reeuwijk. En niet zomaar. Er viel wat te halen.
Het bedrijf Schelde Sports, een bedrijf dat niet alleen sportartikelen verkoopt maar ook complete gymzalen inrichtingen, mocht ons diverse soorten speelgoed aanbieden. Ballen, tennisrackets, pionnen, hoeples en diverse andere buitenspelattributen zijn ons geschonken. Zo net in de week voor kamp komt dat natuurlijk altijd van pas. We zijn Schelde Sports dan ook erg dankbaar voor het speelgoed en zullen er veel plezier aan beleven.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *