Meteen naar de inhoud

Kabouters en Welpen lopen de avondvierdaagse

  • door

Afgelopen week was het weer avondvierdaagse in Gouda. Net als voorgaande jaren, liepen de Kabouters en de Welpen weer mee.Het was fantastisch weer, bijna te warm om te lopen. Door een gelukkige loting (15de van de 43 groepen), liepen de Reeuwijkers lekker vooraan. Dat betekende veel publiek bij het inhalen op de laatste avond. Het is altijd een heel geregel met vervoer heen en weer en om half zes vertrekken. De leiding weer bedankt voor het organiseren. Dat kan natuurlijk ook niet zonder hulp van ouders die rijden en (dit jaar bij de Welpen) meelopen als begeleiding. Ook zij allemaal bedankt voor de inzet. Maar natuurlijk gaat de grootste eer naar de jeugd. Die heeft alle kilometers weer voortreffelijk afgelegd. Kabouters en Welpen, gefeliciteerd !!!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *