Meteen naar de inhoud

EHBO opfrisser voor het kamp

  • door

Om nog een laatste controle uit te voeren op de inhoud en bruikbaarheid van de EHBO trommel (kist, plastic zak), en de kennis en kunde van jullie op het gebied van pleister plakken enz. te testen, willen we donderdag avond 21 juni een thema-avond houden in de ‘de opkomst’.

Deze avond zullen we de houdbaarheidsdata controleren van de eventueel aanwezige medicijnen, de inhoud van de EHBO trommel controleren op hoeveelheid en diversiteit. Tevens bespreken we de tips en tricks voor het toepassen van EHBO bij de mogelijke (en onmogelijke) kamp ‘ongevalletjes’.

Zorg dat minimaal 1 van de leidinggevende (die ook mee gaat op kamp) en de EHBO spullen aanwezig zijn.

Deur van de opkomst is open om 20:00

Start: donderdagavond 21 juni 20:15 (dan moet de koffie op zijn)

Duur: maximaal 2 uur

Tot donderdag

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *